Wrocławska wystawa "Anioły" Władysława Maławskiego ze Lwowa

Wystawa

Serdecznie zapraszamy na wystawę "Anioły" Władysława Maławskiego. To dla nas ważne wydarzenie, gdyż autorem prac jest nasz młody przyjaciel ze Lwowa. Wspaniały Polak, artysta, absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Lwowie. Jednak jest to osoba ważna dla nas także z innego względu. Władek zajmuje się od lat polskimi kombatantami i środowiskiem osób represjonowanych ze Lwowa. Sami kombatanci wybrali go na swojego opiekuna. To on koordynuje nam wszystkie akcje paczkowe na Ukrainie, dzięki niemu docieramy do kombatantów, do nowych polskich środowisk. Tym razem pragniemy pokazać czym Władek zajmuje się zawodowo a jednocześnie zachęcić Państwa do zakupu jego wspaniałych prac. Wystawa prac Władka Maławskiego będzie dostępna we Wrocławiu przez miesiąc ale i przez następne tygodnie chcemy ją pokazywać w naszym regionie.

Wernisaż

W dniu 18.06.2014 w Muzeum Archidiecezjalnym na Ostrwowie Tumskim, we Wrocławiu odbył się wernisaż wystawy. To pierwsza autorska wystawa Władysława Maławskiego.

Zakup obrazów

Zachęcamy Państwa do zakupu obrazów Władysława Maławskiego. Obrazy mają wymiar 60cm/80cm, są osadzone w ramach.  Zainteresowanych kupnem prosimy o kontakt z naszym biurem: + 48 71 3555202, biuro@odraniemen.org

Zapraszam do rozmów. Wystawa jest pod linkiem, pod każdym obrazem jest numer, któy prosimy podawać przy zamawianiu obrazów:

https://www.dropbox.com/sh/7ecfplu3uul6o9d/AACbhsq-MpZO_FSlOryR1tqAa?n=79413638

INFORMACJA O AUTORZE WYSTAWY